Mikis i Kramfors ansluter sin byrå till Slipp Redovisning

Mikis Larsen har drivit redovisningsbyrån Beaver Creek i mer än 10 år, och vi på Slipp Redovisning är stolta och glada över att han nu väljer att ansluta sin byrå till vårt koncept.

– Jag har länge känt att jag vill utveckla byrån och det finns flera tunga skäl till att vi nu tar steget och blir en del av Slipp Redovisning. Framförallt kan Slipp genom attraktivt paketerade tjänster och en väl fungerande affärsmodell hjälpa mig att nå mina tillväxtmål, men jag ser även att samarbetet med kompetenta kollegor inom Slipp kommer att lyfta byrån och bidra till att ta oss dit vi vill, säger Mikis Larsen.

Vi hälsar Mikis välkommen till Slipp – tillsammans blir vi starkare!

LinkedIn
Twitter
Facebook

Kontakta Joakim för att hitta bästa lösningen för ditt företag

Redovisningsbyrå

Liknande inlägg

Bokslut

Bokslut: Vikten av att det blir rätt

Bokslutet är en av de viktigaste ekonomiska rapporterna för varje företag. Bokslutet är en sammanställning av företagets ekonomiska transaktioner under en viss period och ger

Fast pris från 695 kr/mån

En smartare redovisningsbyrå som jobbar digitalt med din bokföring

Vi förenklar ditt företagande!

Kontakta mig!

En smartare redovisningsbyrå som jobbar digitalt med din bokföring

Vi förenklar ditt företagande!